Предмет: Химия,
автор: Kingslayer27
Уже 4 раз задаю питання з хімії!
До розчину метанової кислоти масою 200 г з масовою часткою її 15 % додали надлишок кальцій карбонату. Обчисліть об'єм (н.у.) карбон (IV) оксиду, що утвориться внаслідок реакції.
Напишіть розв'язок будь-ласка! Наперед дякую!
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь: 23,35%
Дано:
m₁(p.H2SO4) = 200 г
ω₁(H2SO4) = 15% або 0,15
+V(H₂O) = 100 мл
ω₂(H2SO4) - ?
Розв'язок:
m(H2O) = ρ*V = 1 г/мл*100 мл = 100 г
m₂(p.H2SO4) = m₁(p.H2SO4) + m(H₂O) = 200 г + 100 г = 300 г
m(H2SO4) = m₁(p.H2SO4)*ω₁(H2SO4) = 200 г*0,15 = 30 г
ω₂(H2SO4) = m(H2SO4)/m₂(p.H2SO4) = 30 г/300 г = 0,1 або 10%
Відповідь: 10%
Kingslayer27:
Так відповідь 10% чи 23,35%?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nast9d
Предмет: Русский язык,
автор: erova20151
Предмет: Русский язык,
автор: Shnufi1
Предмет: Математика,
автор: vladislavaberge
Предмет: Химия,
автор: 0Arisha0