Предмет: Химия,
автор: vladyslavgrebenik
1. Завдання. Складіть хімічну формулу речовини,
до складу якої входить один атом Гідрогену,
один атом Нітрогену і три атоми Оксигену.
Визначте масові частки цих елементів у сполуці.
2. Задання. Яка маса солі міститься у 50мл розчтну з
масовою часткою цієї сполуки 10%, якщо густина розчину 1,2г/мл ( З формулами).
3. Завдання. Допишіть схеми реакцій і складіть хімічні рівняння
Na+O2= C+O2=
CaO+H2O= Li2O+ H2O=
Cl2O7+ H2O= Al+ O2=
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1.
HNO₃ азотна кислота
Mr(HNO₃)=1+14+48=63
ω(H)=1÷63=0,016 ω%(H)=ω(H)×100%=0,016×100%=1,6%
ω(N)=14÷63=0,222 ω%(N)=ω(N)×100%=0,222×100%=22,2%
ω(O)=48÷63=0,762 ω%(O)=ω(O)×100%=0,762 ×100%=76,2%
2.
Дано:
V(соли)=50мл.
ω%(соли)=10%
ρ(раствора)=1,2г.мл.
----------------------------------
m(соли)-?
Решение:
1. Определим массу раствора соли:
m(раствора)=V(соли)×ρ(раствора)=50мл.×1,2г./мл.=60г.
2. Определим массу соли:
m(соли)=ω%(соли)×m(раствора)÷100%
m(соли)=10%×60г.÷100%=6г.
3. Ответ:масса соли 6г.
3.
4Na+O₂=2Na₂O
C+O₂= CO₂
CaO+H₂O=Ca(OH)₂
Li₂O+ H₂O= 2LiOH
Cl₂O₇+ H₂O= 2HCIO₄
4Al+ 3O₂=2AI₂O₃
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: dolli8713
Предмет: Русский язык,
автор: денис999000
Предмет: Русский язык,
автор: Chicago2
Предмет: Литература,
автор: AlferovaVita