Предмет: Физика, автор: lskskd

Яка сила струму в нагрівальному елементі автоматичної пральної машини, якщо вона підігріває 3 кг води від 23 до 70 °С за 15 хв?

Ответы

Автор ответа: vasyael
0

Ответ:

Объяснение:

Q=cm(t2-t1)=4200*3кг*47град=592200Дж тепло требуемое для воды,

Q=U*I*t=220В*I*900c=592200Дж  тепло от работы тока.

I=Q/U*t=592200/198000=2.99A≅3A

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Тася2000000000