Предмет: Математика, автор: oruugenal

1 кг цукерок коштує на 64 грн більше, ніж 1 кг печива. Яка вартість 1 кг цукерок i 1 кг печива окремо, якщо за 2 кг цукерок заплатили стiльки, скільки за 3 кг печива. ​

Ответы

Автор ответа: grinvalya2001
1

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1 кг цукерок - x+64 грн

1 кг печива - x грн

За 2 кг цукерок заплатили стiльки, скільки за 3 кг печива. ​

2(х+64)=3х

2*х+2*64=3х

2х+128=3х

2х-3х=-128

- х= - 128

х= - 128:(-1)

х= 128 грн - 1 кг печива

х+64=128+64=192 грн - 1 кг цукерок

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: лера1738