Предмет: Химия, автор: katrininanatalka

12% розчин містить 36 г кухонної солі. Чому дорівнює маса цього розчину? (відповідь записати у грамах) *



Ваша відповідь


Ответы

Автор ответа: kachanochka
0
100-12= 88
88:36 =29,3
29,4 • 100=294
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: познающий9н