Предмет: Физика,
автор: solomiaackevic11
На якій відстані від збиральної лінзи з фокусною відстаню 40 см знаходиться предмет, якщо його дійсне зображення утворюється на відстанні 60 см від лінзи?
А) 120 см
Б)24см
В)100см
Г)20см
Д)85см
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
А) 120 см
Объяснение:
Дано:
F = 40 см (Фокусна відстань)
f = 60 см (відстань від лінзи до зображення)
__________
d - ? (відстань від предмета до лінзи)
Всі формули на малюнку.
+
=
З цього можна узнати:
=
-
Підставляємо відомі числа:
=
-
=
-
=
=
=
=
,
Ну, а якщо перевернути вираз, то отримаємо:
=
Або:
d = 120 см
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Hezer
Предмет: Русский язык,
автор: qooooooq
Предмет: Русский язык,
автор: gooooooddd
Предмет: Математика,
автор: aleksandrabekis
Предмет: Математика,
автор: анюта0000000