Предмет: Физика,
автор: annaprotsek
СРОЧНО!!!! Даю 25 балов!!!!
За допомогою підйомника до складу якого входить блок масою 3 кг піднімають вантаж масою 100 кг. Обчисліть ККД підйомника. Тертям знехтуйте
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
m₁ = 3 кг
m₂ = 100 кг
__________
КПД - ?
Полезная работа:
A₁ = m₁·g·h
Совершенная работа:
A₂ = (m₁ + m₂)·g·h
КПД:
КПД = А₁ / А₂ = m₁ / (m₁ + m₂) = 100 / 103 ≈ 0,97 или 97%
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: nastaivanova19
Предмет: Английский язык,
автор: Mishka1448
Предмет: Английский язык,
автор: liliahusnutdin
Предмет: Математика,
автор: каролина0123
Предмет: Физика,
автор: Sardelka11