Предмет: Химия,
автор: denusko10ostaphyk
У розчині масою 80 г знаходиться 10 г харчової соди. Визначте масу води у розчині
а) 90 г
б) 70 г
в) 8 г
г) 800 г
Ответы
Автор ответа:
15
Ответ:
б м води=70г
Объяснение:
масса =80-10=70г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: prettypushkova
Предмет: Другие предметы,
автор: kanapuca
Предмет: Русский язык,
автор: Ksenyyya
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: SmartDog220