Предмет: Физика, автор: Bogdana940

скільки електронів проходить через поперечний переріз провідника за 5 хвилин 20 секунд за сили струму 0,5 а

Ответы

Автор ответа: DedStar
3

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 5 мин 20 c = 320 c

I = 0,5 A

e = 1,6·10⁻¹⁹ Кл - модуль заряда электрона

______________________

N - ?

Заряд:

q = I·t = 0,5·320 = 160 Кл

N = q / e = 160 / 1,6·10⁻¹⁹ ≈ 1·10²¹  электронов

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: ПростоПельмешка