Предмет: Химия,
автор: SniperMax228
До розчину сульфатної кислоти масою 20 г з масовою часткою H2SO4 10% додали цинку масою 2,5 г.Який обєм газу виділився
Ответы
Автор ответа:
0
Коля здоров)
Ответ: 0,457 л.
Объяснение:
1) Знайдемо масу сульфатної кислоти в розчині:
20 * 0.1 = 2 (г.)
2) Запишемо рівняння реакції:
2 x л.
H2SO4 + Zn → ZnSO4 + H2
98 22,4 л.
х = 2 ⋅ 22,4 ÷ 98 = 0,457 л.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: erke0615
Предмет: Русский язык,
автор: Nightmonster
Предмет: Русский язык,
автор: lizahrf
Предмет: Алгебра,
автор: ustinovichpoli1
Предмет: Литература,
автор: DimkaPlay0000184