Предмет: Физика,
автор: mirna83
Плоский конденсатор має площу 80см^2 і відстань між пластинами 0,5мм. Який заряд здатен накопичувати конденсатор, якщо напруга 12В? Діелектрична проникність середовища між пластинами 4.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
S = 80 см² = 80·10⁻⁴ м²
d = 0,5 мм = 0,5·10⁻³ м
U = 12 B
ε = 4
ε₀ = 8,85·10⁻¹² Ф/м - электрическая постоянная
__________________
q - ?
1)
Емкость конденсатора:
C = ε·ε₀·S/d = 4·8,85·10⁻¹²·80·10⁻⁴ / 0,5·10⁻³ = 5,66·10⁻¹⁰ Ф
2)
Но емкость конденсатора:
C = q / U
Тогда величина заряда:
q = C·U = 5,66·10⁻¹⁰·12 ≈ 6,8·10⁻⁹ Кл или 6,8 нКл
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано
S=80*10^-4м2
d=0,5*10^-3 м
U=12 B
E=4
q-?
Решение
С=Е0*Е*S/d
E0=8,85*10^-12 Ф/м
С=4*8,85*10^-12*80*10^-4/0,5*10^-3=5664*10^-13=566,4*10^-12Ф
_____________________________________
Найдем заряд :
q=C*U
q=566,4*10^-12*12=6796,8*10^-12=6,79*10^-9
q=6,79 нКл
1нКл=10^-9 Кл
Ответ :q=6,79 нКл
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: korablevvania
Предмет: Русский язык,
автор: Леееерчик
Предмет: Математика,
автор: амир20072
Предмет: Литература,
автор: tukkkrtkrtt4