Предмет: Математика,
автор: koshechka0207
кілограм цукерок коштує 24 грн,а кілограм печива- у 2 рази дешевше від цукерок. Скільки коштують 6 кг печива будь ласка рівнянням
Ответы
Автор ответа:
0
х=(24:2)*6
х=12*6
х=72 грн - вартість 6 кг печива
Автор ответа:
0
дуже прошу
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: akhmadullinasaida
Предмет: Алгебра,
автор: olegbentsev
Предмет: Математика,
автор: 1652343
Предмет: Геометрия,
автор: sujiadredd