Предмет: Физика,
автор: lutsiivana
На шматок металу обємом 500 см3, який
занурений у рідину, діє виштовхувальна
Сила 4 Н. Яка густина рідини? будь ласка!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
t = 2с
g = 10 м/с²
найти:
h = ?
h = gt²/2
h = 10м/с² * 4с² / 2
h = 40м / 2
h = 20м
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ulia051103
Предмет: Английский язык,
автор: МарияФандорина
Предмет: Русский язык,
автор: GrrMarina
Предмет: История,
автор: KateDeli
Предмет: Математика,
автор: danchikv