Предмет: Химия,
автор: arianchervin
В склянку, що містила 60мл води насипали 20г солі і ретельно перемішали. Як зміниться масова частка солі в розчині, якщо до розчину, що утворився додати ще 10г солі?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
w(солі)=20г÷60+20г*100=25% це з 20 г солі
Тепер додаємо 20 +10=30
w(солі)=30÷60+30*100=33,3г це з 30 г солі
Объяснение:
переписать ответ
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Gorojanina11
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: isagalieva98
Предмет: Математика,
автор: Masha345671290
Предмет: Математика,
автор: ExKise