Предмет: Химия,
автор: wiwko
обчисліть формулу алкіну, у якому масові частки карбону 88,89%, Гідрогену 11,11%. Густина за аргоном 1,35
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо молекулярну масу:
Мr(CxHy)=d*M(Ar)=1.35*40=54
Знайдемо х та у по відношенню масові частки до атомної маси:
Аr(C)=12, Ar(H)=1
х : у = 0.8889/12 : 0.1111/1 = 0,074075 : 0.1111 = 4 : 6
Перевіремо: М(С4Н6) = 12*4+6 = 54
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: GHOST2323
Предмет: Русский язык,
автор: qaswedrf
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: lyaysenaksyano