Предмет: Физика, автор: AlenaZavoora

На яку глибину може зануритися батискаф у морській воді, якщо скло ілюмінатора витримці тиск 69.01 МПа? ЩІЛЬНІСТЬ МОРСЬКОЇ ВОДИВ p=1030 кг/м (куб) g=10м/с (квадр) СРОЧНО, ДАЮ 15 БАЛЛОВ

Ответы

Автор ответа: Ruuі
2

Ответ:

Дано

Р=69 010 000 Па=69,01*10^6 Па

р=1030 кг/м3

g=10 м/с

h-?

Решение

Р=р*g*h

h=P/p*g

h=69,01*10^6/1030*10=6700 м=6,7 км

Ответ :h=6,7 км

Похожие вопросы