Предмет: Химия,
автор: mishastas06
Змішали розчин масою 600 г з масовою часткою цукру 15 % та розчин масою 700 г з масовою часткою цукру 20 %. Обчисліть масову частку цукру в новому розчині.
Ответы
Автор ответа:
3
10, 7
Объяснение:
m(цукру 1) =600*15/100=90г
m(цукру 2) =700*20/100=140г
W(цукру у н. роз.) =140/1300*100=10, 7%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Juliet69
Предмет: Другие предметы,
автор: yanakostrova
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: Meonni
Предмет: Алгебра,
автор: kskskscolumbine