Предмет: Физика,
автор: pdpdlckck
СРОЧНО 7 КЛАСС
Робітник підрімає вантаж прикладаючи зусилля 100Н. Визначте вагу вантажу.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
10 кг
Объяснение:
F = mg
g=9.81~10
m=F/g
m=100/10=10(кг)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: simpoposhkoKing
Предмет: Русский язык,
автор: simpoposhkoKing
Предмет: Русский язык,
автор: simpoposhkoKing
Предмет: Математика,
автор: AyanaIss
Предмет: Литература,
автор: таксебе7