Предмет: Физика, автор: pavlomyrkam

Яку масу має тіло об'ємом 2м³, якщо густина речовини 5 кг/м³

Ответы

Автор ответа: Ruuі
2

Дано

V=2 м3

p=5 кг/м3

m-?

Решение

m=p*V

m=5*2=10кг

Ответ :m=10 кг

Похожие вопросы