Предмет: Физика,
автор: alagirataisia
Визначте кінетичну енергію легковика масою 1,2 тонни, який рухається по шосе зі
швидкістю 90км/ год
Ответы
Автор ответа:
3
Дано:
m - 1,2т - 1200кг
U - 90км\ч = 25м\с
-----------------
Е кин - ?
Формула
Е кин =
Решение
Е кин = = 375000Дж = 375кДж
Ответ: 375кДж
Удачи!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Pavel55537
Предмет: Английский язык,
автор: lobikovad12345
Предмет: Русский язык,
автор: anyatrofimova
Предмет: Математика,
автор: tears69
Предмет: Литература,
автор: птичка25