Предмет: Физика, автор: galashevskiys

Конденсатор, ємність якого дорівнює 1 мкф, зарядили до напруги 100 в і замкнули на котушку. через деякий час амплітудне значення напргуи зменшилось удвічі. Скільки тепла виділилось у котушці за цей час?
ХРИСТА РАДИ, ПАМАГИТЕ!!!
83 БАЛЛА ДАЮ!!!!

Ответы

Автор ответа: Ruuі
7

Ответ:

Дано

C=10^-6 Ф

U=100 B

W-?

Решение

W1=C*U1^2/2

W1=10^-6*(100)^2/2=5*10^-3 Дж=0,005 Дж

W2=C*U^2/2=10^-6*(50)^2/2=0,00125 Дж

Выделилось 0,005-0,00125=0,00375 Дж

0,00375 Дж=3750 мкДж

Ответ :W=3750 мкДж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Dhzami0