Предмет: Химия,
автор: AlexBro595
Цинк гідроксид масою 198 г розчинили в нітратній кислоті. Яка маса солі утворилася???
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
378г
Объяснение:
Zn(OH)2 + 2HNO3 = Zn(NO3)2 + 2H2O
M(Zn(OH)2)=99г/моль
n=m/M
n(Zn(OH)2) = 198г/99г/моль = 2 моль
Коэффициенты перед Zn(OH)2 и солью 1, т.е. n(Zn(OH)2)=n( Zn(NO3)2)
M( Zn(NO3)2) = 189г/моль
m=M*n
m( Zn(NO3)2) = 189*2 = 378г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Wika155
Предмет: Українська мова,
автор: АнютаРомушко
Предмет: Математика,
автор: Малик67890
Предмет: География,
автор: умняшка147