Предмет: Химия, автор: olv641603

обчислити масу солі натрій карбонату і води , які необхідно взяти, щоб приготувати 80 г 40% розчину натрій карбонату.

Ответы

Автор ответа: Alchemist96
3

Ответ:

m(H2O)=48г

m(Na2CO3) = 32г

Объяснение:

w = (m(в-ва)/m(р-ра))*100%

m(в-ва) = w*m(р-ра)/100%

m(Na2CO3) = (40%*80)/100%=32г

m(H2O) = 80-32=48г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Soulmate1338