Предмет: Физика, автор: chekyrda12

7. Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?
8. Яка сила струму в нагрівальному елементі автоматичної пральної машини, якщо вона підігріває 3 кг води від 24 до 90 °С за 15 хв? Напруга в мережі 220 В, ККД нагрівника 90 %.

Ответы

Автор ответа: Escuela80
19

Відповідь:

Пояснення:

8)  ККД=Ак/Аз * 100%

Ак = Q = cm(t2-t1)

Аз = UIt

ККД = cm(t2-t1) / UIt

І =  cm(t2-t1) / ККД*U*t

І = 4200 *3 * (90 - 24) / 0.9*220*15*60 = 4,7 A

7) m=kIt

t = m / kI

t = 1,8 кг / 0,093*10^-6 кг/Кл *500 А =  38709,7 c

t =   38709,7 / 3600 c = 10,8 год

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Aliyakulikova
Предмет: Английский язык, автор: дедуган
Предмет: Математика, автор: Frost123421225