Предмет: Физика,
автор: Slava08071984
Знайти потужність споживану кожним з однакових резисторів з опорами по 10 Ом, якщо напруга на джерелі 12 В якщо з'єднання послідовне
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Для одного резистора потужність Р=U²/R
Объяснение ...
При двох однакових резисторах напруга розділиться порівну і дорівнюватиме 12В/2=6В, тобтоU1+U2 6В +6В. Потужність Р1=U1²/R1, P2=U2²/R2.
При трьох однакових резисторах напруга на резисторах буде 12В/3=4В.
Тобто U1+U2+U3=4В+4В+4В. Потужність Р1=U1²/R1, P2=U2²/R2, P3=U3²/R3.
і так далі
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: ледди
Предмет: Українська література,
автор: alinaprono
Предмет: Английский язык,
автор: ainurka1998
Предмет: Физика,
автор: KagamiKun
Предмет: Алгебра,
автор: ostapenkogrigo