Предмет: Физика,
автор: iksho
Бетонну плиту,маса якої 300 кг,піднімають на висоту 7м за 0,5 хв. Яка потужність механізму?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Дано
h=7 м
t=30 c
m=300 кг
N-?
Решение
А=m*g*h=300*10*7=21 000 Дж
N=A/t=21 000/30=700 Вт
Ответ :N=700 Вт
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: iasaturova
Предмет: Русский язык,
автор: Лерся
Предмет: Русский язык,
автор: gaptat
Предмет: Математика,
автор: zigyrd121