Предмет: Физика,
автор: ladfdlfllr
СРОЧНО
Кінетична енергія кулі для боулінга дорівнює 98 Дж. Знайдіть масу кулі, якщо швидкість її руху 7 м/с? ЗАДАЧА ДЛЯ 7 КЛАСУ
Ответы
Автор ответа:
1
Ек=98 Дж, v= 7 м/с, m-? Eк=mv^2 /2;m=2Ек /v^2 ; m=2*98/7*7=4кг
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nickmishechkin
Предмет: Русский язык,
автор: alinochkaalinka
Предмет: Русский язык,
автор: токио777
Предмет: Математика,
автор: katerinavaliew1