Предмет: Физика, автор: ilushkakozachuk

При рівномірному русі автомобіля зі швидкістю 72 км.год двигун розвиває 2.5 кН.Яку роботу виконає двигун за 2 години?

Ответы

Автор ответа: maksistepan
9

Ответ:

A=Nt, N=Fv, 72км/ч=20м/с, тогда N=2500Н х20м/с=50000Вт, A=50000Вт х 7200с=36000000=36МДж.

Ответ: 36 МДж.

Похожие вопросы