Предмет: Физика, автор: xxjordaryxx

обчисли ККД якщо h =0,15м l=0,35м F=0,2Н P=0,06Н

Ответы

Автор ответа: Escuela80
0

Відповідь:

Пояснення:

ККД= Ак / Аз * 100%

Аз = F*l = 0,2 H * 0,35 м = 0,07 Дж

Ак = Р*h = 0,06 Н * 0,15 м = 0,009 Дж

ККД= 0,009 Дж /  0,07 Дж * 100% = 13 % (Приблизно)

Щось дуже мале число вийшло! Тобто 87 % втрат !? Перевір умову...

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Ариана202