Предмет: Физика, автор: razovdanil890

Знайти ємність плоского повітряного конденсатора, якщо площа його плґастин становить 200 см2, а відстань між пластинами 2 мм

Ответы

Автор ответа: DedStar
40

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 200 см² = 200·10⁻⁴ м²

d = 2 мм = 2·10⁻³ м

_________________

С - ?

C = ε·ε·₀·S/d

C = 1·8,85·10⁻¹²·200·10⁻⁴ / (2·10⁻³) ≈ 90·10⁻¹² Ф     или   90 пФ

Похожие вопросы