Предмет: Физика,
автор: ffrnnrrnnrffnrnrn
Потужність струму в резисторі опором 25 Ом дорівнює 100 Вт.Визначити напругу на ризисторі
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Дано
R=25 Ом
Р=100 Вт
U-?
Решение
P=U*I
I=U/R
P=U^2/R
U=корень(Р*R) =корень(100*25)=50 В
Ответ:U=50 B
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: KristiBlack
Предмет: Русский язык,
автор: 89233601867
Предмет: Русский язык,
автор: танюшка1510
Предмет: История,
автор: gitkova894