Предмет: Химия,
автор: hhhhhhhhhh8
Укажи масу солі, яка утвориться в результаті взаємодії розчину кислоти H2S масою 631,92 г з магнію.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
маса солі, що утворилася дор. 1 кг 40г.
Объяснение:
Дано: m(H2S)= 631,92 г
m (солі)=?
Розв'язок:
1.) Записуємо рівняння: 631,92 г хг
H2S+ Mg= MgS + H2↑
34 г/моль 56г/моль
2.) Знаходимо молярну масу речовин:
M(H2S)= 2+32= 34 г/моль
M (MgS)= 24+32= 56 г/моль
3.)Складаємо пропорцію і дізнаємося масу:
56г/моль* 631,92г / 34г/моль= 1040,8 г
Відповідь: маса солі, що утворилася дор. 1 кг 40г.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: elinochka1925
Предмет: Русский язык,
автор: Limon531
Предмет: Русский язык,
автор: vtv666
Предмет: Химия,
автор: Kostya120