Предмет: Химия, автор: YanaPaskarik20

обчисліть відносну молекулярну масу та масові частки елементів у сполуці що має FeS2

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
11

Відповідь:

Mr(FeS2)=56+32*2=120

w(Fe)=56*100/120=46,7%

w(S)=64*100/120=53,3%

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: diana20020628