Тема:Чему нас учит произведение "Мы приговариваем тебя к смерти" Л.Романова
Ответы
Ответ:
Світло в кінці тунелю – популярне уявлення про те, як ми відчуваємо перехід в інший світ. Але як розповідає кореспондент BBC Future Рейчел Ньювер, досвід людей, які пережили клінічну смерть, значно різноманітніший.
2011 року 57-річного соціального працівника з Англії – назвемо його пан А – доставили у центральну лікарню Саутгемптона, після того як він втратив свідомість на роботі. Поки лікарі намагалися ввести пацієнту катетер, його серце зупинилося. Без доступу кисню мозок миттєво припинив функціонувати. Пан А помер.
Незважаючи на це, він пам'ятає, що відбувалося далі. Медики схопили автоматизований зовнішній дефібрилятор (AED), апарат, який активує серцеву діяльність за допомогою електричного шоку. Пан А почув, як механічний голос два рази повторив: "Розряд". Між цими двома командами, він відкрив очі і побачив дивну жінку у кутку під стелею, яка манила його рукою.
Світло в кінці тунелю – це лише один з багатьох сценаріїв відчуття смерті
"Здавалося, вона знає мене, я відчував довіру до неї, я думав, що вона тут з певної причини, але я не знав, з якої саме, – згадував пан А пізніше. – Наступної секунди, я вже був нагорі, дивлячись зверху на самого себе, медсестру і якогось лисого чоловіка".
Ответ:
2011 57-летний социальный работник из Англии
был доставлен в центральную больницу Саутгемптона после потерянного сознания на работе. Пока врачи пытались "вставить" катера в пациента, его сердце установилось. Без доступа к кислороду мозг сразу перестал функционировать. Мистер А. умер.
Немотря на это, на помнить, что произошло дальше. Врачи конфисковал автоматический внешний дефибриллятор (AED), устройство, которое активирует сердце посредством ударного тока. Господин А. дважды услышал механический голос: «Разряд». Между двумя командами по открытию глаза и увидев странную жену в куту под потолком, машущую им руку.
Объяснение: