Предмет: Физика,
автор: Аноним
яку роботу виконує електричний струм в лампі розрахований на напругу в 120 в за 3їв якщо сила струму в лампи 0.5 а
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
U = 120 В
t = 3 мин = 180 c
I = 0,5 A
___________
A - ?
Сопротивление лампы:
R = U / I = 120 / 0,5 = 240 Ом
Работа:
A = I²·R·t = 0,5²·240·180 = 10 800 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: OlyaVildanova
Предмет: Русский язык,
автор: livednik
Предмет: Английский язык,
автор: SunRey24
Предмет: Химия,
автор: Ничегосложного
Предмет: История,
автор: 13няшка