Предмет: Физика,
автор: dana17062
СРОЧНО!!!Тіло масою 750 г знаходиться на висоті 400м. Яка його потенціальна енергія?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано :
m=750 г
h=400 м
g=10 Н/кг
Объяснение:
E=mgh
E=m*g*h=750*400*10=3МДж
Відповідь: 3 МДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: JongMari
Предмет: Русский язык,
автор: madina9705
Предмет: Русский язык,
автор: vjagodka200228
Предмет: Литература,
автор: guliaev22
Предмет: Математика,
автор: Zhanel281