Предмет: Химия,
автор: vika0955871923
Обчисліть масу глокози, що мiстить стільки само молекул, скільки їх е етені об'ємом 4,48л (н.у.).
Ответы
Автор ответа:
1
1. ω₁= m₁ сахарози/ m₁ розчину
0.02= m₁ сахарози/ 150 г
m₁ сахарози= 0.02*150= 3 г
2. ω₂= m₁ сахарози + m доданої сахарози/ m₁ розчину+m доданої сахарози
ω₂= 3+25/ 150+25= 28 / 175 = 0.16 або 16%
0.02= m₁ сахарози/ 150 г
m₁ сахарози= 0.02*150= 3 г
2. ω₂= m₁ сахарози + m доданої сахарози/ m₁ розчину+m доданої сахарози
ω₂= 3+25/ 150+25= 28 / 175 = 0.16 або 16%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: simsim21
Предмет: Русский язык,
автор: baickina2000
Предмет: Русский язык,
автор: maksik88
Предмет: Литература,
автор: Чпдыплгрм
Предмет: Математика,
автор: matveenkolilia0