Предмет: Химия,
автор: nikaveraserbina07
У 80 г води розчинили 20 г солі . яка масова частка солі в утвореному розчині пожалуста помогитее
Ответы
Автор ответа:
23
Дано:
m(H2O) = 80 г
m(солі) = 20 г
Знайти: W солі
Розв'язання:
1)m(р-ну) = m(води)+m(солі) = 80г + 20г = 100г
2)W(солі) = m(солі)/m(р-ну) *100% = 20 г / 100г *100% = 20%
Відповідь: масова частка солі у розчині = 20%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: UshkOo
Предмет: Английский язык,
автор: akbotil
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: nastenka2016b