Предмет: Физика,
автор: mishkatopchek659
Визначити час, протягом якого тривало покриття виробу шаром нікелю, якщо
маса осілого на виробі нікелю 6,75 г при силі струму 5 А. Електрохімічний
еквівалент нікелю 0,3 мг/Кл.
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:
m=6,75*10^-3кг=0,00675 кг
I=5A
k=3*10^-7 кг/Кл
t-?
Решение
m=k*I*t
t=m/k*I
t=0,00675/(3*10^-7*5)=4500 с=75 мин
Ответ :t=75 мин
Объяснение:
,
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Victoria16
Предмет: Английский язык,
автор: Дашулькакакашулька
Предмет: Английский язык,
автор: oksana988
Предмет: Химия,
автор: Dashashnaider
Предмет: Биология,
автор: LPMetallistkaLP