Предмет: Физика, автор: gajdejoksana41

Вантаж переміщують по горизонтальній поверхні на відстань 15 м прикладаючи силу 32 Н. Яка робота при цьому виконується?​

Ответы

Автор ответа: 919jack919
20

Дано:

F=32H

l=15м

A - ?

Решение

A = Fl = 32*15=480Дж

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Ewqrty321
Предмет: Математика, автор: coolcrats123