Предмет: Физика,
автор: dansoldat9
Яка потужність учня масою 45 кг, який за 0,5 хвилини піднімається на десятий
поверх будинку? Висота одного поверху становить 250 см.
Допоможіть, будь ласка.(даю 15)
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
375 Вт
Объяснение:
Р=А/t
За законом зміни механічної енергії:
А=ΔWмех=mgh, так як поверхів 10, то маемо А=10mgh
P=10mgh/t= 10*45*10*2.5(в метрах)/30(секунд)=375 Вт
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ksynka2003
Предмет: Английский язык,
автор: pavlina2015
Предмет: Другие предметы,
автор: parama112300super
Предмет: Математика,
автор: Antonina5212
Предмет: Математика,
автор: zaychiklove2006