Предмет: Українська література, автор: Patriot3103

Хто з героїв роману "чорна рада" є антиподом до образу Брюховецького Охаракторезуйте ці два образи у протиставленні (або розповідь або таблиця ) за таким планом :

А) розповідь зовньошності

Б)Карє'ра, рід занять

В) Моральні принципи , погляди на життя

Даю 40 балов!!!!!!!

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Ответ:

“високий, огрядний собі пан, кругловидий, русявий; голова в кучерях, як у золотому вінку; очі ясні, веселі, як зорі; і вже чи ступить, чи заговорить, то справді по-гетьманськи”

«… розумом і славою взяв над усіма…»

«Щирий і незлобивий був лицар…»

 «Він тоді голосом чистим і поважним, мов у золоту трубу протрубив»

«…хоть і вмерли лютою смертю, да не вмерла, не полягла їх слава…»

Іван Брюховецький:

“…іде збоку чоловік середнього росту й віку, а за їм і по боках його ціла юрба усякою люду – і запорожці, і городове козацтво, і мішане, і прості мужики-гречкосії…Чоловічок сей був у короткій старенькій свитині, у полотняних штанях, чоботи шкапові попротоптувані – і пучки видно. Хіба по шаблі можна було б догадуватися, що воно щось не просте: шабля аж горіла од золота, да й та на йому була мов чужа. І постать, і врода в його була зовсім не гетьманська. Так наче собі чоловік простенький, тихенький. Ніхто, дивлячись на нього, не подумав би, що в сій голові вертиться що небудь, опріч думки про смачний шматок хліба да затишну хату. А як придивишся, то на виду в його щось наче ще й приязне: так би, здається, сів із ним да погуторив де про що добре да мирне. Тілько очі були якісь чудні – так і бігають то сюди, то туди і, здається, так усе й читають ізпідтишка чоловіка…”

«…мізкує собі ледачий Іванець»

Объяснение:

Похожие вопросы