Предмет: Химия,
автор: Shejs
Бартолетова сіль KCLO3при нагріванні за наявності каталізатора розкладається з виділенням кисню тому вано застосовується наприклад у піротезнічних сумішах. Визнач за рівнянням 2KCLO3=2KCL+3O2 обєм кисню який утворюється в результаті розкладу 490г солвєі
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 134,4 л
Дано:
m(KClO3) = 490 г
V(O2)-?
Объяснение:
M(KClO3) = 122,5 г/моль
n(KClO3) = m/M = 490 г/122,5 г/моль = 4 моль
Составляем УХР:
2KClO3 = 2KCl + 3O2
Из УХР видно, что n(O2) = 1.5n(KClO3)
n(O2) = 1,5*4 моль = 6 моль
V(O2) = n*Vm = 6 моль*22,4 л/моль = 134,4 л
Ответ: 134,4 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Alim01
Предмет: Другие предметы,
автор: кгнгог
Предмет: Английский язык,
автор: lenchik564
Предмет: Алгебра,
автор: моржичка