Предмет: Физика, автор: Antoxa22836


Напруга на кінцях ділянки електричного кола дорівнюе 6В а опірціеділянки 15 Ом Визначте силу струмуцій ділянки

Ответы

Автор ответа: Ruuі
1

Ответ:

I=U/R

I=6B/15 Ом=0,4 А

Ответ :I=0,4 A


Kostyakuznecov: https://znanija.com/task/37435417 можешь помочь пж?\
Автор ответа: megadendon
0

Ответ:

0.4 А

Объяснение:

Надо росписывать

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: okcana1982
Предмет: Алгебра, автор: BMW121212