Предмет: Физика, автор: myraxamarko

Визначте силу струму в резисторі, якщо за 5 хв через його поперечний переpіз пройшов заряд, шо дорівнює 1200 Кл. (1 бал) 5. При електризації тертям з тіла А на тіло В перейшло 20-1013 електронів. Який заряд має тіло А? (1 бали) 6. Два однакових електрометри А і В мають електричні заряди 9А3 0 Кл і q + 20 Кл відповідно. Чому стануть рівні іх заряди, після з'єднання електрометрів провідником? (1 бал) 7. Електрична піч споживає потужність 6 кВт при силі струму 50 А. Визначте напругу в мережі, яка живить електропіч. (1 бат) 8. Скільки часу тривав електроліз, якшо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію? (2 бали)
Даю 20 баллов


myraxamarko: Мне с 5 до 8

Ответы

Автор ответа: Escuela80
0

Відповідь:

Пояснення:

5) q=eN

q=1,6*10^-19 Кл * 20*10^13 = 32*10^-6 Кл

6) Потрібно знайти суму зарядів і поділити на 2.

q=(q1+q2)/2

7) N=UI

U=N/I

U=6000 Вт / 50 A = 120 B

8) m=kIt

t=m/kI

t=1,8 кг / 0,093*10^-6 кг/Кл * 500 А = 38709 c = 10,7 год

Похожие вопросы