Предмет: Физика,
автор: anisimovaliza176
Двигун розвиває потужність 24 Вт. Яку роботу він виконує за 1 хв.
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
N = 24 Вт.
t = 1 мин.
СИ :
t = 1 мин = 60 с.
Найти:
А = ?
Решение:
A = 24 Вт*60 с = 1440 Дж.
Ответ: 1440 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: gorchakova12
Предмет: Другие предметы,
автор: Аленабурдюжа
Предмет: Другие предметы,
автор: golor
Предмет: Литература,
автор: Aizhanass