Предмет: Химия,
автор: 13Sasha2007
Яку масу води і солі необхідно взяти для добування 180 г розчину, з
масовою часткою солі 3% ?
СРОЧНО!! НУЖНО ЧЕРЕЗ ДАНО)))
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
M(сол)= 5.4 г
М(води)=174.6 г
Объяснение:
М(сол) =W(сол)*М(розч)/100=3*180/100=5.4 г
М(води)=М(розч)-М(сол)=180-5.4=174.6 г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Dinka123456
Предмет: Русский язык,
автор: chertik55
Предмет: Русский язык,
автор: evannn
Предмет: Геометрия,
автор: Diana85857
Предмет: Математика,
автор: Аноним