Предмет: Физика,
автор: lilijbespalova
Обчисліть силу, діючу на вітрило яхти площею 50000 см ^ 2, якщо тиск вітру 80 Па
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
P=F/S
F=P*S=5м2*80 Па=400 Н
Ответ :F=400H
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: eva2043108
Предмет: Русский язык,
автор: Byanka
Предмет: Русский язык,
автор: istalker18
Предмет: Алгебра,
автор: vrtg
Предмет: Математика,
автор: хорошист380