Предмет: Физика, автор: nastia19981

Ділянка кола скл.з двох резисторів R1=100 Ом ,R2=300 Ом,які ввімкнено послідовно.Яка напруга на ділянці кола ,якщо через перший резистор протікає струм 24 мА

Ответы

Автор ответа: mayli
0
R _{1} =100 Ом
R _{2} =300 Ом
I _{1} =24 мА = 24*10 ^{-3} А
U - ?

R=R _{1} +R _{2}
I=I _{1} =I _{2}

U=IR

U=I(R _{1} +R _{2} )

U=24*10 ^{-3} *(100+300)=9,6 B

Автор ответа: nastia19981
0
Дякую!
Автор ответа: mayli
0
)))
Автор ответа: nastia19981
0
Найближчим часом відмічу,як найкращу відповідь!
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nurbekrysbek2007
Предмет: Алгебра, автор: ann1331
Предмет: Алгебра, автор: marino4ka96