Предмет: Химия,
автор: maxbrian
Під час бродіння з глюкози масою 36 г добули етанол масою
14,8 г. Визначіть вихід етанолу від теоретичного.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
80,4%
Объяснение:
На фото
Приложения:

Автор ответа:
2
Ответ:
80,4%
Объяснение:
С6Н12О6 = 2С2Н5ОН + 2СО2
180 ------------92
90 --------------х
х= 46
46 ---100%
36,8 ---х
х = 80%
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nikitakim326
Предмет: Русский язык,
автор: стефчо
Предмет: Русский язык,
автор: Marina3354
Предмет: Математика,
автор: rita12345rita12
Предмет: Математика,
автор: telepa12